Kalp Sevmekten Yorulmaz

...Ve kalbim Seni, Senin kainattaki Büyük Elçi'ni ve yolunda yürüyenleri sevmekten hiç yorulmasın" İşte bu duanın bereketi olarak, KALP SEVMEKTEN YORULMAZ diyorum Kalbi sevmekten yorulmayanları, en kalbi duygularımla selamlıyorum.

Responsive image
YAZAR
Vehbi Vakkasoğlu
DOSYA BOYUTU
6,72 MB
YAYIN TARIHI
2005
DIL
Türkçe
ISBN
9789756503522

Kalp Sevmekten Yorulmaz harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Vehbi Vakkasoğlu. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Vehbi Vakkasoğlu'den Kalp Sevmekten Yorulmaz kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Sevgiyi sevenlerin kalbi, sevmekten yorulmasın diye,Sevgiyi özleyenler, aradıklarını bulsun diye,Bir yürek sunumu,Bir gönül çağlayanı...Kalp Sevmekten Yorulmaz'la hep seveceksiniz,Sevdiğinizi belli edeceksiniz,Her gün sevgi çekinizi ödemekten büyük bir lezzet alacaksınız..Kalp Sevmekten Yorulmaz, Sevgiyi Sevdirecek.Bu eserle, sevgiyi öğrenecek, sevgiyi öğreteceksiniz...Ve büyük bir zevkle, her daim sevgi çekinizi ödeyeceksiniz.İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 172Baskı Yılı: 2015e-Kitap: Sayfa Sayısı: 115Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Nesil Yayınları 


...de dilden dillere ne çare Kalp hiçbir zaman sevmekten yorulmaz. Gecse bile yılların bu şekilde Kederin arkadaşın olsa bile Vakit saat dolsa nihayetinde Kalp hiçbir zaman sevmekten yorulmaz.