YAZAR
Steven James
DOSYA BOYUTU
6,99 MB
YAYIN TARIHI
2011
DIL
Türkçe
ISBN
9786051210919

Kale - Bowers Dosyaları 2 harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Steven James. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Steven James'den Kale - Bowers Dosyaları 2 kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


"Kriminal sorunlarını, çağdaş inceleme tekniklerini kullanarak çözme yeteneği, Steven James'in önde gelen gizem romanları yazarlarının arasında yer almasını sağlamaktadır."-E. Cleon Glaze, Emekli FBI Ajanı-"Steven James'in ev ödevini iyi yaptığı görülüyor. Romanı elimden bırakamadım!"-Teğmen Robert Bess, ABD Donanması Özel Muharebe Kuvveti / Donanma Özel Kuvvetleri-"İkinci romanın beklentileri karşılayamaması mı? Unutun bunu! James, FBI kriminalisti Patrick Bowers hakkında yazdığı bu ikinci romanda, Piyon romanının da gizemli kitaplar arasında yerini almasını sağlayan beklenmedik kurgu ve entrikayı, okuyucuya yeniden aktarmayı başarabilmiştir... CSI ve Law & Order dizilerinin tutkunları, polisin ve adli tıbbın çalışmalarını heyecanla okuyacaklardır. Fakat, bu heyecan yüklü roman daha ziyade sürükleyici ve beklenmedik bir şekilde sonuçlanan 24 dizisinin bölümlerine benziyor."-Publishers Weekly, Kritik-Özel Ajan Patrick Bowers Ordunun En Gizli Sırrını ve Kendi Karanlık Geçmişini Açığa Çıkarmak Üzere...Özel Ajan Patrick Bowers, San Diego'da bir dizi kafa karıştıran yangını incelerken hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı ölümcül bir entrika ağına takılır. Bowers, bir katilin serbestçe dolaştığı ve dünyanın en ölümcül cihazının kayıp olduğu bir ortamda, sevdiği insanların tuzağa düşmemesi için zamanla yarışmaktadır.Eleştirmenler tarafından sıkça övülen bir yazar olan Steven James, başta en çok satan romanı Piyon olmak üzere yirmiden fazla yazmıştır. ABD'nin en yaratıcı hikâye yazarlarından biri olan Steven, Doğu Tennessee Devlet Üniversitesinde sanat yeteneğini geliştirmiştir (Öykü anlatımı konusunda yüksek lisansı vardır.) Eşi ve üç kızıyla birlikte Tennessee'de yaşamaktadır.Sayfa Sayısı: 564Baskı Yılı: 2011Dili: TürkçeYayınevi: Kyrhos Yayınları 


Unutun bunu! James, FBI kriminalisti Patrick Bowers hakkında yazdığı bu ikinci romanda, Piyon romanının da gizemli kitaplar arasında yerini almasını sağlayan At: Bowers Dosyaları 3. 27 27.