Her Son Bir Başlangıştır

Yaş otuz beş yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Cahit Sıtkı TARANCI. Dante 35 yaşındayken kanto 1.1'de şöyle der: Nel mezzo del cammin di Vita Nostra.

Responsive image
YAZAR
Engin Tutuş
DOSYA BOYUTU
10,95 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786051282770

PDF formatında Her Son Bir Başlangıştır. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Her Son Bir Başlangıştır kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Huzur dolu büyük bir ova, ortasında akan bir nehir ve Kral'a ait mükemmel bir tepe... Kurban edilen küçük kızla gelen kıtlık, açlık ve salgın hastalıklar... Kıtlığın getirdiği kabileler savaşı ve aşkı için büyük savaşı kabul eden Kral... Savaşla katledilen binlerce mahsun insanın feryadı ve figanı ovayı lanetledi ve lanet günümüze kehanet olarak yazıldı...Dünyanın sahipleri geldiğinde kaçacak hiçbir yerimiz olmayacak.O gün geldi..."Tüyler Ürperten Şeytani Bir Kurgu"Sayfa Sayısı: 148Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: İkinci Adam Yayınları 


Her Son Bir Başlangıçtır. 391,235 likes · 3,255 talking about this. ''BİTTİ'' dediğin anda , yeniden başlarmış insan... See more of Her Son Bir Başlangıçtır on Facebook.