Brisingr - Ateş Kılıcı

45 TL. Yanan Ovalar'da Kral Galbatorix'in askerleriyle girişilen büyük savaşta Eragon ve ejderhası Saphira ölümden kılpayı kurtulurlar. Ancak bu iki savaşçıyı şimdi başka sürprizler de beklemektedir.

Responsive image
YAZAR
Christopher Paolini
DOSYA BOYUTU
6,26 MB
YAYIN TARIHI
2008
DIL
Türkçe
ISBN
9789752110090

Bir Brisingr - Ateş Kılıcı kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Brisingr - Ateş Kılıcı kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Christopher Paolini tarafından yazılmıştır.


Yanan Ovalar'da, Kral Galbatorix'in askerleriyle girişilen büyük savaşta Eragon ve ejderhası Saphira, ölümden kılpayı kurtulurlar. Ancak, bu iki savaşçıyı şimdi başka sürprizler de beklemektedir. Eragon belki de yerine getiremeyeceği sözler verir: Önce kuzeni Roran'a, nişanlısı Katrina'yı acımasız Kral Galbatorix'in elinden kurtaracağına söz verir. Ne var ki Eragon'un sorumlulukları bunlarla sınırlı değildir, dostlarına sadakatini göstermek zorundadır. Bunun için asilere yardım etmeye karar verir.İmparatorluğa karşı savaşan asi Vardenlilerin ise Elflerin, Cücelerin ve Eragon'un yeteneklerine olduğu kadar güçlerine de ihti-yaçları vardır. Bu arada, düşman askerlerinin ülkenin her köşesinden asilere saldırmaya başlamasıyla Eragon seçimini yapar ve imparatorluğun uzak diyarlarına gider.Artık Eragon büyük fedakârlıklar yaparak ülkeyi acımasız kralın elinden kurtaracak tek kişidir.Bir zamanlar basit bir çiftçi olan bu çocuk, acaba tüm güçleri birleştirip acımasız Kral Galbatorix'i tahtından indirebilecek midir?Sayfa Sayısı: 704Baskı Yılı: 2008Dili: TürkçeYayınevi: Altın Kitaplar 


Christopher Paolini. Yanan Ovalar'da, Kral Galbatorix'in askerleriyle girişilen büyük savaşta Eragon ve ejderhası Saphira, ölümden kılpayı kurtulurlar.