Karanlığın Gölgesi - Cassie Palmer Serisi 2. Kitap

KİTAP. Barkod-ISBN. 9786054456635. Fantastik edebiyatın karanlık dünyasına onun gölgesi kadar yakın olmak istiyorsanız Cassie Palmer'ın bu macera dolu hikâyesini elinizden düşürmeyeceksiniz.

Responsive image
YAZAR
Karen Chance
DOSYA BOYUTU
1,97 MB
YAYIN TARIHI
2011
DIL
Türkçe
ISBN
9786054456635

Bir Karanlığın Gölgesi - Cassie Palmer Serisi 2. Kitap kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Karanlığın Gölgesi - Cassie Palmer Serisi 2. Kitap kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Karen Chance tarafından yazılmıştır.


Karanlığa Dokunmak kaldığı yerden devam ediyor.Hakikatleri örten bir perdedir karanlık. Onun saklı dünyasına tek tanıklık edense peşinden ayrılmayan gölgesidir. Fantastik edebiyatın karanlık dünyasına onun gölgesi kadar yakın olmak istiyorsanız Cassie Palmer`ın bu macera dolu hikâyesini elinizden düşürmeyeceksiniz.Cassandra Palmer, kısa bir süre önce dünyanın baş kâhini olan Pythia`nın görevini ele geçirmiştir. Bu mevki ancak yıllar süren bir eğitimden sonra elde edilmektedir fakat Cassie, bu tabuyu yerle bir etmiştir. Cassie`nin kullanmaktan bile çekindiği bu muazzam güç, onu elde etmek ya da ortadan kaldırmak isteyen her vampirin, büyücünün ve perinin iştahını kabartmaktadır. Ancak Cassie kullanılmaktan ve oradan oraya sürüklenmekten bıkmıştır ve artık buna kalkışan herkes, Cassie`nin ne kadar gaddar bir düşman olabileceğini öğrenecektir."Karen Chance sizi büyüleyecek!"-Rebecca York-"Kesinlikle heyecan verici."-Locus-"Seksi ve korkunç vampirlerle dolu. Elinizden bırakamayacaksınız."-Patricia Briggs-Sayfa Sayısı: 400Baskı Yılı: 2011Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Kategoriler » Edebiyat - Kültür » Roman - Deneme » Karanlığın Gölgesi (Cassie Palmer Serisi - 2). Cassandra Palmer, kısa bir süre önce dünyanın baş kâhini olan Pythia'nın görevini ele geçirmiştir.