Eli İşte Gözü Aşkta

...Aşkta yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Eli İşte Gözü Aşkta kitabına benzeyen kitaplar. Kitabı satın al sponsorlu. Adı: Eli İşte Gözü Aşkta. Yazar: Zehra Çiğdem.

Responsive image
YAZAR
Zehra Çiğdem
DOSYA BOYUTU
2,25 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786055708634

Bir Eli İşte Gözü Aşkta kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Eli İşte Gözü Aşkta kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Zehra Çiğdem tarafından yazılmıştır.


Hayata dair kurgularının çok uzağına düşmüş yirmili yaşlarda üç genç... Yalnızlıklarını unutmaya, kendilerini tanımadıkları erkeklerin, kadınların kollarında avutmaya çalışanlar... Hayallerini elde etmek için şantaj yapanlar, çıplak gerçekleri rakiplerinin yüzüne vuranlar, olmazı olur yapmak için her şeyi göze alanlar... Büyükşehrin kurallarına göre oynayarak ayakta kalmaya çalışan bir grup insanın çok farklı görünen ama birbirine teğet geçen hayatları... Yer yer ruhunuza, yer yer kalbinize dokunacak, iç içe geçmiş insan öyküleri... Kelime oyunlarıyla gülümseten, "aynı durumda olsam neyapardım" diye düşündürten, "ben de yaşamıştım" dedirten, uzun yatak sohbetlerinin olmadığı, bir gecelik ilişkilerin yaşandığı, eli işte, gözü oynaşta olan kahramanların romanı.Sayfa Sayısı: 208Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Chiviyazıları Yayınevi 


Eli İşte Gözü Aşkta, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo fırsatı ile sadece kitapjoy.com'da. Eli İşte Gözü Aşkta (9786055708634). Marka : Zehra Çiğdem. Tedarikçi : Chiviyazıları Yayınevi.