Ağır Roman

Ağır Roman izle, Ağır Roman full izle, Ağır Roman hd izle, Kolera Sokağı'nda her günden farklı olaylar yaşanmaktadır. Arap Sado, sokaktaki hakimiyetini ailenin küçük oğlu Salih'e bırakır.

Responsive image
YAZAR
Metin Kaçan
DOSYA BOYUTU
1,41 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786051414898

Ağır Roman harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Metin Kaçan. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Metin Kaçan'den Ağır Roman kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Güneş buluttan sıyrılırken Kolera'nın âlemci kadınları bir omuz darbesinde yıkılacakmış gibi duran evlerinin önünde oto tamircileriyle, marangozlarla, tornacılarla aslanlar gibi muhabbete koyuldular. Bir yandan da kaynak yaparken elleri titreyen ustalara esrarı daha kallavi içmeleri için zıvana hazırlamaya başladılar. Köylü kadınlar, kocalarının mahalle hakkında anlattıkları korku hikâyelerinden tırstıklarından mahkûmlar gibi camdan bakıyorlardı. (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 126Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Everest Yayınları 


Ağır Roman Filmi 1997 tarihinde vizyona girmiştir Dram türündeki filmde başrol oyunculuğunu Müjde Ar yapmıştır. Ağır Roman 8.0 / 10 16 kullanıcı oyu. Puan8.0.