Arizona- Güzel Ölüler Serisi 2.Kitap

Güzel Ölüler - 2.Kitap - Arizona. Yayın Evi. : Pegasus Yayınları. Arizona'nın, Hartmann Gölü'nde boğulmasının üzerinden bir yıl geçmiştir. Olay bir intihar gibi görünmektedir.

Responsive image
YAZAR
Eden Maguire
DOSYA BOYUTU
3,51 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786055360764

Bir Arizona- Güzel Ölüler Serisi 2.Kitap kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Arizona- Güzel Ölüler Serisi 2.Kitap kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Eden Maguire tarafından yazılmıştır.


ÖLÜMÜN BİLE AYIRAMADIĞI ÂŞIKLAR YENİDEN İŞ BAŞINDAGüzel Ölüler'den haftalar boyunca bir haber çıkmayınca Darina, Phoenix'i yine çok özlemiştir. Kalan gizemleri çözmeye yardım etmek için Phoenix geri gelecektir.Arizona'nın, Hartmann Gölü'nde boğulmasının üzerinden bir yıl geçmiştir. Olay bir intihar gibi görünmektedir. Ama bir tuhaflık vardır… Gölde boğularak intihar etmek; güçlü ve kendine güvenen Arizona'ya göre değildir.Darina daha önce Jonas'a yardım ettiği gibi, bu kez de Arizona'nın ölümünün ardındaki sırları aydınlatmalıdır. Kanat çırpma sesleri artmıştır, Güzel Ölüler tehlikededir ve zaman azalmaktadır…Sayfa Sayısı: 272Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


...Açıköğretim Yardımcı Kitaplar Akademik Dergiler / Periyodik Yayınlar Edebiyat Edebiyat (Roman - Öykü) Çeviri Edebiyat Yabancı Osmanlıca Kitaplar Oyuncak. Güzel Ölüler2. Kitap Arizona.