Arizona- Güzel Ölüler Serisi 2.Kitap

Güzel Ölüler 2. Kitap Arizona. Orjinal adı. Beautiful Dead Book 2 - Arizona. Yazar. Güzel Ölüler'den haftalar boyunca bir haber çıkmayınca Darina, Phoenix'i yine çok özlemiştir.

Responsive image
YAZAR
Eden Maguire
DOSYA BOYUTU
3,68 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786055360764

Arizona- Güzel Ölüler Serisi 2.Kitap harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Eden Maguire. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Eden Maguire'den Arizona- Güzel Ölüler Serisi 2.Kitap kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


ÖLÜMÜN BİLE AYIRAMADIĞI ÂŞIKLAR YENİDEN İŞ BAŞINDAGüzel Ölüler'den haftalar boyunca bir haber çıkmayınca Darina, Phoenix'i yine çok özlemiştir. Kalan gizemleri çözmeye yardım etmek için Phoenix geri gelecektir.Arizona'nın, Hartmann Gölü'nde boğulmasının üzerinden bir yıl geçmiştir. Olay bir intihar gibi görünmektedir. Ama bir tuhaflık vardır… Gölde boğularak intihar etmek; güçlü ve kendine güvenen Arizona'ya göre değildir.Darina daha önce Jonas'a yardım ettiği gibi, bu kez de Arizona'nın ölümünün ardındaki sırları aydınlatmalıdır. Kanat çırpma sesleri artmıştır, Güzel Ölüler tehlikededir ve zaman azalmaktadır…Sayfa Sayısı: 272Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


#Arizona- #Güzel #Ölüler #Serisi #2.Kitap #Arizona- Güzel #Güzel Ölüler #Ölüler Serisi #Serisi UBISOFT Ps4 The Crew. Herdem Kitap Aşka Mafya Karışır. Erkek Muhammad Ali Spor Tişört.