Okçu

Merhaba arkadaşlar , sizlere bir ok , yay ve hedef vermeyeceğiz , sizlere koskoca bir okçu adası vereceğiz . Oyunumuz hem 3 boyutlu olacak hem de grafik olarak harika bir oyun olacak .

Responsive image
YAZAR
Paul Kane
DOSYA BOYUTU
4,78 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786056368677

Bir Okçu kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Okçu kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Paul Kane tarafından yazılmıştır.


Granger yavaştan geri çekilmeye başladı. Bu sırada başını yere eğmiş, gergin bir halde, herhangi bir şeyi tetikleme ihtimaline karşı etrafını kolaçan ediyordu. Çok geç. Ayaklarının altından gelen çıtırtıyı duydu. Derken, hızla yukarı doğru çekilirken buldu kendini: Granger'ı çepeçevre saran ağ onu havaya çekiyordu. Silahı elinden kayıp düştü; mikrofonu da başından. Yerden yükseldikçe midesinin ağzına geldiğini hissediyordu. Ağ belli bir yüksekliğe erişince nihayet durdu.Burada asılı kalmıştı. Derin derin nefes alarak sakinleşmeye çalıştı. Hala hayattasın, hala hayatta. Yalnızca bir ağa yakalandın, hepsi bu. Bundan kurtulabilirsin.Aklından bunlar geçerken altından kapüşonlu biri geçti. Durdu. Granger'a baktı. Genç adam işinin bittiğinden emindi. Derken, kapüşonlu adam yoluna devam etti ve ağaçların arasında gözden kayboldu. Sanki hiç var olmamış gibi.Sayfa Sayısı: 326Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Kassandra 


Okçu.