Adalet

mehmet hulusi ö.. ASIM EKREN. Adalet müfettişleri Adalet bakanı'ndan ysk ve af için flaş açıklama. Hsk yaz kararnamesi ile ilgili yeni bilgi.

Responsive image
YAZAR
Karen Robards
DOSYA BOYUTU
5,11 MB
YAYIN TARIHI
none
DIL
Türkçe
ISBN
9786051730325

Bir Adalet kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Adalet kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Karen Robards tarafından yazılmıştır.


New York Times çoksatan yazarı Karen Robards, okurların nefesini kesecek romantik bir gerilim-polisiye romanıyla geri döndü!Jessica Ford, Amerika Birleşik Devletleri First Lady'sinin kurban gittiği cinayetin tek tanığıydı ve o zamandan beri Gizli Servis'in gayri resmi tanık koruma programı çerçevesinde saklanıyordu.Yeni ismi ve yeni imajıyla, şimdiye kadar göze batmamayı ve kendini unutturmayı başarmıştı. Ancak Washington'ın en güçlü hukuk firmalarından Ellis Hayes'te avukat olarak çalışırken kazandığı çok önemli bir ceza davası sonucunda, tekrar kamuoyunun dikkatini üzerine çekerek muhtemel tehditlerin hedefi haline gelecekti.Ona bu tehditler karşısında yardımcı olabilecek tek bir insan vardı ve bu kişi Jess'in dünyada en çok nefret ettiği kişilerin başında geliyordu. Ancak eski sevgilisi olan bu adama, yani Gizli Servis ajanı Mark Ryan'a bel bağlamaktan başka şansı olmayabilirdi. Çünkü birileri kadınları öldürmeye başlamıştı. Ve buna engel olamazlarsa, sıradaki kişi Jess olabilirdi…(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 455Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Epsilon Yayınları 


Adalet hakkında bilgiler. Adalet, hakkın gözetilmesi ve yerine getirilmesi anlamına gelir. Haklı ile haksızın ayırt edilmesi adaletle sağlanır. Adalet kavramı temelde hukuk kurallarına uygunluğu içerir.