Uyumadan Önce Konuş

23.61 TL. "Unutulmaz… Neredeyse her sayfadan net gerçekler yankılanıyor… Bir ağlıyorum bir gülüyorum… Tanıdığınız her kadın arkadaşınıza bir kopyasını hediye etmek isteyeceksiniz".

Responsive image
YAZAR
Elizabeth Berg
DOSYA BOYUTU
2,13 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786056541001

PDF formatında Uyumadan Önce Konuş. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Uyumadan Önce Konuş kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


"Unutulmaz… Neredeyse her sayfadan net gerçekler yankılanıyor… Bir ağlıyorum bir gülüyorum… Tanıdığınız her kadın arkadaşınıza bir kopyasını hediye etmek isteyeceksiniz"-The Charlotte ObserverFazla vaktinizin kalmadığını öğrendiğinizde ne dersiniz? Ruth yıllardır Ann'in en yakın arkadaşıydı - sırdaşı , sığınağı, şaklabanı, hayatın gizemleri hakkındaki bilgesi. Ruth hastalandığında Annde kayıtsız şartsız onu desteklemek için yanındaydı. Ne de olsa Ann'in bu haline dönüşmesini sağlayan Ruth olmuştu Ruth'un isyankar, sıra dışı ruhu. Ann'in sıradan,güvenli dış görünümüne mükemmel bir tezat oluşturuyordu. Bu iki arkadaş her zaman yaptıklarını ( dedikodu, teselli, ve en özel sırların paylaşılması ) fakat birlikte geçirdikleri her gecenin sonuncu olabileceği düşüncesiyle yapmaya devam ettiler. Ünlü yazar Elizabeth Berg kadınlar arasında ki dostluğun gücü ve iyileştiriciliği hakkında yoğun duygulu bir roman yaratmış. Son derece etkileyici ve şaşırtıcı derece komik olan Uyku. Sevgi ve kaybetme, çabalama ve direnmenin mahrem ve sansürsüz bir portresini sunuyor." Bazen nazik bazen kaba,(uyku) iyi bir arkadaş gibi olgun, zeki ve neşeli bir ruh sunuyor."-Houston Post" Eğlenceli, incelikle işlenmiş… Berg ciddi sorunları zarafetle ele almış."-San Francisco Chronicle(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 240Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Kitabix Yayınları 


A342804 9786056541001 Uyumadan Önce Konuş Kitabix Yayınları Elizabeth Berg Uyumadan Önce Konuş Uyumadan Önce Konuş. Barkod Kodu: 9786056541001. Kategori: Roman.